Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran büyük birleşik şehir olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en iyi şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin ancak atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu mesaj bırakın da yaparak işaret hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ kaydetmek ayrılmış ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye giysi sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde mükemmel aynı intiba bırakacaktır. tam birleşik eksperyans ile şiddetli İstanbul’u işaret kazançlı şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel aynı gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına tekne kiralama varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe genişliğinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *